Niedziela 26 kwiecień 2015,  imieninyMarii, Marzeny, Ryszarda
www.kina.infoludek.pl
  • Filmy
  • Repertuar
  • Zapowiedzi
Repertuar kin Widok: Prosty Pełny
Wybierz miejscowość:
Seanse w dniu: Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek
Szczecin - Repertuar Kin
Kino Helios ul.Bolesława Krzywoustego 9/10 tel:91 4851238 Nagłośnienie Dolby Surround System Miejsca parkingowe Ułatwienia dla niepełnosprawnych
26.04.2015 Niedziela
godz: 10.00 14.00

Baranek Shaun

Shaun the Sheep

Reżyseria: Mark Burton, Richard Starzack

Występują: 

Kraj: Francja, Wielka Brytania

Rok: 2015, Czas: 85 min

Wiek: b.o.

Gatunek: Animowany

Dystrybucja:
Monolith Films

Niepokorny, skory do pakowania się w tarapaty, baranek Shaun, wykorzystując nieobecność gospodarza, postawia wybrać się na wycieczkę do miasta. Nie do końca przemyślana wyprawa w towarzystwie psa Bitzera i innych przyjaciół z farmy obfitować będzie w różnego rodzaju przygody oraz niebezpieczeństwa czekające w metropolii na nieznające świata zwierzęta. (opis udostępniony przez kino)
godz: 20.30

Bogowie

Reżyseria: Łukasz Palkowski

Występują: Tomasz Kot, Piotr Głowacki, Szymon Piotr Warszawski, Rafał Zawierucha, Magdalena Czerwińska, Kinga Preis, Sonia Bohosiewicz

Kraj: Polska

Rok: 2014, Czas: 110 min

Gatunek: Biograficzny, Dramat

Dystrybucja:
Next Film

Opowieść o buntowniku, który rzucił wyzwanie naturze, władzy i własnym ograniczeniom. To film o pierwszym udanym polskim przeszczepie serca dokonanym przez prof. Religę w Zabrzu. Dramat nieudanych operacji, walka o każde uderzenie serca, wielkie ambicje i bolesne porażki, samotność geniusza, który stanął sam przeciwko swoim mentorom i rozpoczął rewolucję w polskiej medycynie. Jaką cenę musiał zapłacić za sukces? (opis dystrybutora)
godz: 21.00

Disco Polo

Reżyseria: Maciej Bochniak

Występują: Dawid Ogrodnik, Piotr Głowacki, Tomasz Kot, Joanna Kulig, Aleksandra Hamkało, Iwona Bielska, Jacek Koman, Rafał Maćkowiak

Kraj: Polska

Rok: 2015, Czas: 107 min

Gatunek: Komedia, Muzyczny

Dystrybucja:
Next Film

Dawid Ogrodnik i Piotr Głowacki grają muzyków, którzy napędzani młodzieńczą fantazją i marzeniami o sławie zakładają zespół discopolowy. Joanna Kulig występuje w roli eterycznej wokalistki. Piosenki w zdecydowanej większości będą śpiewane przez aktorów. (opis dystrybutora)
godz: 11.00 13.30 15.45 18.00   Dubbing (PL)   Seans 2D

Dom

Home

Reżyseria: Tim Johnson

Występują: Polski dubbing: Przemysław Stippa, Monika Dryl, Mariusz Czajka, Anna Gajewska, Krzysztof Pluskota

Kraj: USA

Rok: 2015, Czas: 94 min

Wiek: b.o.

Gatunek: Animowany, Sci-Fi, Przygodowy

Dystrybucja:
Imperial - Cinepix

Komedia animowana w polskiej wersji językowej zrealizowana w studio Dreamworks Animation, w którym powstały takie przeboje, jak 'Shrek' i 'Madagaskar'. Ekscentryczny przybysz z kosmosu, który doprowadza wszystkich do szału swym wiecznym optymizmem, musi uciekać przed ścigającymi go przedstawicielami swej własnej rasy i ukrywa się na Ziemi. Tu zaprzyjaźnia się z wyjątkowo upartą kilkunastoletnią dziewczyną i wspólnie z nią musi ocalić naszą planetę przed kosmiczną inwazją. (opis dystrybutora)
godz: 12.30 14.45   Dubbing (PL)   Seans 3D

Dom

Home

Reżyseria: Tim Johnson

Występują: Polski dubbing: Przemysław Stippa, Monika Dryl, Mariusz Czajka, Anna Gajewska, Krzysztof Pluskota

Kraj: USA

Rok: 2015, Czas: 94 min

Wiek: b.o.

Gatunek: Animowany, Sci-Fi, Przygodowy

Dystrybucja:
Imperial - Cinepix

Komedia animowana w polskiej wersji językowej zrealizowana w studio Dreamworks Animation, w którym powstały takie przeboje, jak 'Shrek' i 'Madagaskar'. Ekscentryczny przybysz z kosmosu, który doprowadza wszystkich do szału swym wiecznym optymizmem, musi uciekać przed ścigającymi go przedstawicielami swej własnej rasy i ukrywa się na Ziemi. Tu zaprzyjaźnia się z wyjątkowo upartą kilkunastoletnią dziewczyną i wspólnie z nią musi ocalić naszą planetę przed kosmiczną inwazją. (opis dystrybutora)
godz: 19.30   Napisy (PL)   Seans 2D

Hobbit: Bitwa Pięciu Armii

The Hobbit: The Battle of the Five Armies

Reżyseria: Peter Jackson

Występują: Hugo Weaving, Martin Freeman, Ian McKellen, Cate Blanchett, Orlando Bloom

Kraj: Nowa Zelandia, USA

Rok: 2014, Czas: 144 min

Gatunek: Fantasy, Przygodowy

Dystrybucja:
Forum Film Poland

Akcja trylogii toczy się 60 lat przed zdarzeniami z „Władcy pierścieni”. Bilba Bagginsa (Martin Freeman), hobbita kochającego ponad wszystko spokój domowego zacisza, zaskakuje niespodziewana wizyta czarodzieja Gandalfa (Ian McKellen), który zjawia się z kompanią krasnoludów, dowodzoną przez Thorina Dębową Tarczę (Richard Armitage). Drużyna Thorina odbywa pełną śmiertelnych niebezpieczeństw wędrówkę, by odzyskać skarb przodków z Samotnej Góry, strzeżonej przez przerażającego smoka Smauga. Po przetrwaniu ataku orków i goblinów oraz nieudanej próbie zabicia Smauga, krasnoludy, elfy i ludzie muszą się zjednoczyć, by przeciwstawić się potężnym siłom zła, na czele których staje potężny czarnoksiężnik Saruman. Wzajemne konflikty i niechęci sojuszników stawiają jednak przymierze pod znakiem zapytania... Tymczasem Smaug pustoszy Esgaroth, a wielka armia orków i wargów zmierza ku Samotnej Górze. (opis dystrybutora)
godz: 10.00 12.30 15.00   Dubbing (PL)

Kopciuszek

Cinderella

Reżyseria: Kenneth Branagh

Występują: Lily James, Cate Blanchett, Richard Madden, Stellan Skarsgard, Holliday Grainger, Derek Jacobi, Helena Bonham Carter, Hayley Atwell

Kraj: USA

Rok: 2015, Czas: 113 min

Gatunek: Familijny, Fantasy, Romans

Dystrybucja:
Disney

W 'Kopciuszku' poznajemy losy młodej Elli, córki kupca, który po śmierci jej matki ponownie się żeni. Chcąc wesprzeć kochającego ojca, dziewczyna z radością przyjmuje pod dach rodzinnego domu macochę i jej córki: Anastazję i Gryzeldę. Jednak kiedy ojciec niespodziewanie umiera, Ella jest zdana na łaskę i niełaskę zazdrosnej i bezwzględnej nowej rodziny. Ostatecznie zostaje zdegradowana do roli służącej, wiecznie umorusanej i pogardliwie zwanej Kopciuszkiem. W tej sytuacji bez wątpienia mogłaby stracić nadzieję na poprawę swego losu. Jednak pomimo doświadczanego okrucieństwa postanawia pozostać wierna słowom swojej umierającej matki i 'być odważną i dobrą'. (opis udostępniony przez kino)
godz: 17.00 20.00   Napisy (PL)

Nocny pościg

Run All Night

Reżyseria: Jaume Collet-Serra

Występują: Liam Neeson, Ed Harris, Joel Kinnaman, Common, Boyd Holbrook

Kraj: USA

Rok: 2015, Czas: 114 min

Gatunek: Dramat, Kryminał

Dystrybucja:
Warner Bros.

W życiu brooklińskiego gangstera i niezawodnego płatnego zabójcy Jimmy’ego Conlona (Neeson), niegdyś znanego jako Grabarz, bywało już lepiej. 55-letniego gangstera, starego przyjaciela bossa mafii Shawna Maguire’a (Harris), prześladują nie tylko grzechy przeszłości, lecz także zawzięty detektyw, który przez ostatnie 30 lat nieustannie depcze mu po piętach. Wydaje się, że tylko whisky może ukoić jego nerwy. Gdy jednak jego dawno niewidziany syn Mike (Kinnaman) staje się celem, Jimmy musi dokonać wyboru pomiędzy swoją przestępczą rodziną, a synem, którego porzucił wiele lat temu. Mike musi uciekać. Jedynym sposobem, w jaki Jimmy może odpokutować za błędy przeszłości, może okazać się uchronienie syna przed losem, jaki według Jimmy’ego jest pisany jemu samemu - znalezienie się po złej stronie lufy pistoletu. Jimmy nie ma dokąd uciec, a w ciągu jednej nocy musi podjąć decyzję, komu jest winien lojalność. (opis udostępniony przez kino)
godz: 12.00   Dubbing (PL)

Paddington

Reżyseria: Paul King

Występują: Hugh Bonneville, Sally Hawkins, Julie Walters, Jim Broadbent, Peter Capaldi, Nicole Kidman, Ben Whishaw. Polski dubbing: Artur Żmijewski, Maja Ostaszewska, Jacek Mikołajczak, Jolanta Fraszyńska, Teresa Lipowska, Zdzisław Wardejn

Kraj: Francja, USA, Wielka Brytania

Rok: 2014, Czas: 95 min

Wiek: b.o.

Gatunek: Familijny, Komedia, Przygodowy

Dystrybucja:
Monolith Films

Ten miś narozrabia dziś. Paddington to niedźwiadek, który przebył długą drogę z Peru do Anglii, by na skutek przypadku trafić w ręce rodziny Brownów. Znaleziony przez nich na jednej z londyńskich stacji kolejowych sympatyczny miś w czerwonym kapeluszu od razu przypadł do gustu najmłodszemu przedstawicielowi familii, Jonathanowi i jego siostrze. Przyjmując Paddingtona pod swój dach Brownowie nie mieli jednak pojęcia, że uroczy zwierzak przysporzy im mnóstwa kłopotów i przygód. (opis udostępniony przez kino)
godz: 10.30Filmowy Poranek ze Scooby-Doo   Dubbing (PL)

Scooby-Doo i brygada detektywów   część 15

Scooby-Doo! Mystery Incorporated

Reżyseria: 

Występują: 

Kraj: USA

Rok: 2010, Czas: 22 min

Wiek: b.o.

Gatunek: Animacja, Dla dzieci

Tajemnicza Spółka, czyli Fred, Daphne, Velma, Kudłaty i Scooby wplątują się w kolejną niezwykłą przygodę. Przyjaciele odnajdują liczne podpowiedzi mające pomóc im w rozwiązaniu zagadki ich rodzinnego, tajemniczego Kryształowego Zdroju. (opis udostępniony przez kino)
godz: 17.30   Napisy (PL)

Szybcy i wściekli 7

Furious 7

Reżyseria: James Wan

Występują: Vin Diesel, Paul Walker, Dwayne Johnson, Jason Statham, Dwayne Johnson, Michelle Rodriguez, Jordana Brewster

Kraj: Japonia, USA

Rok: 2015, Czas: 140 min

Gatunek: Akcja

Dystrybucja:
United International Pictures

Tej prędkości, tej wściekłości nigdy dość! Dominic Toretto, Brian O’Conner, Letty Ortiz i inni szybcy i wściekli wracają na ekrany kin. Za każdym razem twórcy filmu starają się przebić efekty poprzedniej części, tak będzie i tym razem - zwłaszcza że motywem przewodnim filmu będzie zemsta. Tyle że ta nie będzie słodka, a wyrafinowana, brutalna i skuteczna - Ian Shaw planuje pomścić śmierć brata - Owena. (opis udostępniony przez kino)
godz: 18.30   Napisy (PL)

Uprowadzona 3

Taken 3

Reżyseria: Olivier Megaton

Występują: Liam Neeson, Forest Whitaker, Maggie Grace, Famke Janssen, Dougray Scott, Sam Spruell, Leland Orser, Jon Gries

Kraj: Francja

Rok: 2015, Czas: 100 min

Gatunek: Sensacyjny

Dystrybucja:
Monolith Films

Bryana Millsa nikomu przedstawiać nie trzeba. Od lat oczyszcza świat z najbardziej zwyrodniałych szumowin. Przestępcy już kilka razy próbowali go za to ukarać i za każdym razem przypłacali to życiem. Tym razem zaatakują wyjątkowo boleśnie. Gdy jego ukochana żona zostanie zamordowana, a podejrzenie padnie na niego, Bryan znów będzie musiał zrobić użytek ze „swych wyjątkowych umiejętności”, by dorwać winnych, oczyścić się z zarzutów i przede wszystkim ochronić najdroższą córkę. Jednak tym razem wróg okaże się wyjątkowy. Co zrobisz, by ocalić, to co najcenniejsze? (opis dystrybutora)
godz: 16.30   Napisy (PL)

Ze wszystkich sił

De toutes nos forces

Reżyseria: Nils Tavernier

Występują: Jacques Gamblin, Alexandra Lamy, Fabien Heraud, Sophie de Furst, Pablo Pauly, Xavier Mathieu, Christelle Cornil, Fred Epaud

Kraj: Belgia, Francja

Rok: 2013, Czas: 96 min

Gatunek: Dramat obyczajowy

Dystrybucja:
Next Film

Julien, jak wszystkie nastolatki, marzy o przygodach i mocnych wrażeniach, które dla osoby niepełnosprawnej są trudne do realizacji. By osiągnąć swój cel, osiemnastolatek namawia swego ojca do wspólnego startu w triatlonie IRONMAN w Nicei. Jedna z najtrudniejszych konkurencji sportowych, na nowo zbliża rozpadającą się pod ciężarem kalectwa syna, rodzinę. Wspierani przez najbliższych oraz grono przyjaciół ojciec i syn podejmują niewiarygodnie trudne wyzwanie. (opis dystrybutora)
Kino Helios Outlet Park ul.Andrzeja Struga 42 tel:91 8106760 Nagłośnienie Dolby Surround System Miejsca parkingowe Ułatwienia dla niepełnosprawnych
26.04.2015 Niedziela
godz: 11.00 15.15

Baranek Shaun

Shaun the Sheep

Reżyseria: Mark Burton, Richard Starzack

Występują: 

Kraj: Francja, Wielka Brytania

Rok: 2015, Czas: 85 min

Wiek: b.o.

Gatunek: Animowany

Dystrybucja:
Monolith Films

Niepokorny, skory do pakowania się w tarapaty, baranek Shaun, wykorzystując nieobecność gospodarza, postawia wybrać się na wycieczkę do miasta. Nie do końca przemyślana wyprawa w towarzystwie psa Bitzera i innych przyjaciół z farmy obfitować będzie w różnego rodzaju przygody oraz niebezpieczeństwa czekające w metropolii na nieznające świata zwierzęta. (opis udostępniony przez kino)
godz: 20.00

Bogowie

Reżyseria: Łukasz Palkowski

Występują: Tomasz Kot, Piotr Głowacki, Szymon Piotr Warszawski, Rafał Zawierucha, Magdalena Czerwińska, Kinga Preis, Sonia Bohosiewicz

Kraj: Polska

Rok: 2014, Czas: 110 min

Gatunek: Biograficzny, Dramat

Dystrybucja:
Next Film

Opowieść o buntowniku, który rzucił wyzwanie naturze, władzy i własnym ograniczeniom. To film o pierwszym udanym polskim przeszczepie serca dokonanym przez prof. Religę w Zabrzu. Dramat nieudanych operacji, walka o każde uderzenie serca, wielkie ambicje i bolesne porażki, samotność geniusza, który stanął sam przeciwko swoim mentorom i rozpoczął rewolucję w polskiej medycynie. Jaką cenę musiał zapłacić za sukces? (opis dystrybutora)
godz: 11.00 15.00 19.00   Napisy (PL)

Chłopak z sąsiedztwa

The Boy Next Door

Reżyseria: Barbara Curry

Występują: Jennifer Lopez, Ryan Guzman, Ian Nelson, John Corbett, Kristin Chenoweth, Lexi Atkins, Hill Harper, Jack Wallace

Kraj: USA

Rok: 2015, Czas: 91 min

Gatunek: Thriller

Dystrybucja:
United International Pictures

Za jeden błąd możesz płacić do końca życia. Krótko po rozwodzie nauczycielka Claire Peterson (Jennifer Lopez) wdaje się w romans z nad wyraz dojrzałym nastolatkiem Noah (Ryan Guzman), który właśnie wprowadza się do domu obok. Kiedy uświadamia sobie, że to, co robi jest złe i zrywa romans, jest już za późno. Chłopak nie przyjmuje odmowy. Nakręca się spirala terroru. Socjopatyczny Noah, jak się okazuje, ma za sobą trudną przeszłość. Wszelkimi sposobami osacza Peterson, próbując zrujnować jej karierę zawodową, „zaprzyjaźniając się” z jej synem, by w końcu zapisać na zajęcia, które prowadzi. (opis dystrybutora)
godz: 20.45

Disco Polo

Reżyseria: Maciej Bochniak

Występują: Dawid Ogrodnik, Piotr Głowacki, Tomasz Kot, Joanna Kulig, Aleksandra Hamkało, Iwona Bielska, Jacek Koman, Rafał Maćkowiak

Kraj: Polska

Rok: 2015, Czas: 107 min

Gatunek: Komedia, Muzyczny

Dystrybucja:
Next Film

Dawid Ogrodnik i Piotr Głowacki grają muzyków, którzy napędzani młodzieńczą fantazją i marzeniami o sławie zakładają zespół discopolowy. Joanna Kulig występuje w roli eterycznej wokalistki. Piosenki w zdecydowanej większości będą śpiewane przez aktorów. (opis dystrybutora)
godz: 11.15 13.30 15.45   Dubbing (PL)   Seans 3D

Dom

Home

Reżyseria: Tim Johnson

Występują: Polski dubbing: Przemysław Stippa, Monika Dryl, Mariusz Czajka, Anna Gajewska, Krzysztof Pluskota

Kraj: USA

Rok: 2015, Czas: 94 min

Wiek: b.o.

Gatunek: Animowany, Sci-Fi, Przygodowy

Dystrybucja:
Imperial - Cinepix

Komedia animowana w polskiej wersji językowej zrealizowana w studio Dreamworks Animation, w którym powstały takie przeboje, jak 'Shrek' i 'Madagaskar'. Ekscentryczny przybysz z kosmosu, który doprowadza wszystkich do szału swym wiecznym optymizmem, musi uciekać przed ścigającymi go przedstawicielami swej własnej rasy i ukrywa się na Ziemi. Tu zaprzyjaźnia się z wyjątkowo upartą kilkunastoletnią dziewczyną i wspólnie z nią musi ocalić naszą planetę przed kosmiczną inwazją. (opis dystrybutora)
godz: 11.45 14.00 16.15 18.30   Dubbing (PL)   Seans 2D

Dom

Home

Reżyseria: Tim Johnson

Występują: Polski dubbing: Przemysław Stippa, Monika Dryl, Mariusz Czajka, Anna Gajewska, Krzysztof Pluskota

Kraj: USA

Rok: 2015, Czas: 94 min

Wiek: b.o.

Gatunek: Animowany, Sci-Fi, Przygodowy

Dystrybucja:
Imperial - Cinepix

Komedia animowana w polskiej wersji językowej zrealizowana w studio Dreamworks Animation, w którym powstały takie przeboje, jak 'Shrek' i 'Madagaskar'. Ekscentryczny przybysz z kosmosu, który doprowadza wszystkich do szału swym wiecznym optymizmem, musi uciekać przed ścigającymi go przedstawicielami swej własnej rasy i ukrywa się na Ziemi. Tu zaprzyjaźnia się z wyjątkowo upartą kilkunastoletnią dziewczyną i wspólnie z nią musi ocalić naszą planetę przed kosmiczną inwazją. (opis dystrybutora)
godz: 10.30   Dubbing (PL)   Seans 2D

Fru!

Yellowbird

Reżyseria: Christian De Vita

Występują: Polski dubbing: Paweł Domagała, Anna Cieślak, Elżbieta Jeżewska, Katarzyna Kwiatkowska, Cezary Morawski, Wojciech Machnicki, Paweł Szczesny, Jarosław Boberek

Kraj: Belgia, Francja

Rok: 2014, Czas: 90 min

Wiek: b.o.

Gatunek: Animowany, Komedia, Przygodowy

Dystrybucja:
Kino Świat

Ptaszek, który nigdy wcześniej nie wychylił dzioba poza rodzinne gniazdo, zostaje przez pomyłkę przewodnikiem stada i ma poprowadzić grupę skrzydlaków do ciepłych krajów. Problem w tym, że nieborak nie ma zielonego pojęcia, gdzie leży Afryka. Jednak za sprawą nowych pierzastych przyjaciół i sympatycznej biedronki, która ma trochę nierówno pod kropkami, mały bohater pokaże wszystkim, gdzie ptaki zimują! (opis udostępniony przez kino)
godz: 14.45   Napisy (PL)   Seans 2D

Hobbit: Bitwa Pięciu Armii

The Hobbit: The Battle of the Five Armies

Reżyseria: Peter Jackson

Występują: Hugo Weaving, Martin Freeman, Ian McKellen, Cate Blanchett, Orlando Bloom

Kraj: Nowa Zelandia, USA

Rok: 2014, Czas: 144 min

Gatunek: Fantasy, Przygodowy

Dystrybucja:
Forum Film Poland

Akcja trylogii toczy się 60 lat przed zdarzeniami z „Władcy pierścieni”. Bilba Bagginsa (Martin Freeman), hobbita kochającego ponad wszystko spokój domowego zacisza, zaskakuje niespodziewana wizyta czarodzieja Gandalfa (Ian McKellen), który zjawia się z kompanią krasnoludów, dowodzoną przez Thorina Dębową Tarczę (Richard Armitage). Drużyna Thorina odbywa pełną śmiertelnych niebezpieczeństw wędrówkę, by odzyskać skarb przodków z Samotnej Góry, strzeżonej przez przerażającego smoka Smauga. Po przetrwaniu ataku orków i goblinów oraz nieudanej próbie zabicia Smauga, krasnoludy, elfy i ludzie muszą się zjednoczyć, by przeciwstawić się potężnym siłom zła, na czele których staje potężny czarnoksiężnik Saruman. Wzajemne konflikty i niechęci sojuszników stawiają jednak przymierze pod znakiem zapytania... Tymczasem Smaug pustoszy Esgaroth, a wielka armia orków i wargów zmierza ku Samotnej Górze. (opis dystrybutora)
godz: 11.00 13.30 16.00   Dubbing (PL)

Kopciuszek

Cinderella

Reżyseria: Kenneth Branagh

Występują: Lily James, Cate Blanchett, Richard Madden, Stellan Skarsgard, Holliday Grainger, Derek Jacobi, Helena Bonham Carter, Hayley Atwell

Kraj: USA

Rok: 2015, Czas: 113 min

Gatunek: Familijny, Fantasy, Romans

Dystrybucja:
Disney

W 'Kopciuszku' poznajemy losy młodej Elli, córki kupca, który po śmierci jej matki ponownie się żeni. Chcąc wesprzeć kochającego ojca, dziewczyna z radością przyjmuje pod dach rodzinnego domu macochę i jej córki: Anastazję i Gryzeldę. Jednak kiedy ojciec niespodziewanie umiera, Ella jest zdana na łaskę i niełaskę zazdrosnej i bezwzględnej nowej rodziny. Ostatecznie zostaje zdegradowana do roli służącej, wiecznie umorusanej i pogardliwie zwanej Kopciuszkiem. W tej sytuacji bez wątpienia mogłaby stracić nadzieję na poprawę swego losu. Jednak pomimo doświadczanego okrucieństwa postanawia pozostać wierna słowom swojej umierającej matki i 'być odważną i dobrą'. (opis udostępniony przez kino)
godz: 18.45 21.00   Napisy (PL)

Nocny pościg

Run All Night

Reżyseria: Jaume Collet-Serra

Występują: Liam Neeson, Ed Harris, Joel Kinnaman, Common, Boyd Holbrook

Kraj: USA

Rok: 2015, Czas: 114 min

Gatunek: Dramat, Kryminał

Dystrybucja:
Warner Bros.

W życiu brooklińskiego gangstera i niezawodnego płatnego zabójcy Jimmy’ego Conlona (Neeson), niegdyś znanego jako Grabarz, bywało już lepiej. 55-letniego gangstera, starego przyjaciela bossa mafii Shawna Maguire’a (Harris), prześladują nie tylko grzechy przeszłości, lecz także zawzięty detektyw, który przez ostatnie 30 lat nieustannie depcze mu po piętach. Wydaje się, że tylko whisky może ukoić jego nerwy. Gdy jednak jego dawno niewidziany syn Mike (Kinnaman) staje się celem, Jimmy musi dokonać wyboru pomiędzy swoją przestępczą rodziną, a synem, którego porzucił wiele lat temu. Mike musi uciekać. Jedynym sposobem, w jaki Jimmy może odpokutować za błędy przeszłości, może okazać się uchronienie syna przed losem, jaki według Jimmy’ego jest pisany jemu samemu - znalezienie się po złej stronie lufy pistoletu. Jimmy nie ma dokąd uciec, a w ciągu jednej nocy musi podjąć decyzję, komu jest winien lojalność. (opis udostępniony przez kino)
godz: 12.30 17.45   Dubbing (PL)

Paddington

Reżyseria: Paul King

Występują: Hugh Bonneville, Sally Hawkins, Julie Walters, Jim Broadbent, Peter Capaldi, Nicole Kidman, Ben Whishaw. Polski dubbing: Artur Żmijewski, Maja Ostaszewska, Jacek Mikołajczak, Jolanta Fraszyńska, Teresa Lipowska, Zdzisław Wardejn

Kraj: Francja, USA, Wielka Brytania

Rok: 2014, Czas: 95 min

Wiek: b.o.

Gatunek: Familijny, Komedia, Przygodowy

Dystrybucja:
Monolith Films

Ten miś narozrabia dziś. Paddington to niedźwiadek, który przebył długą drogę z Peru do Anglii, by na skutek przypadku trafić w ręce rodziny Brownów. Znaleziony przez nich na jednej z londyńskich stacji kolejowych sympatyczny miś w czerwonym kapeluszu od razu przypadł do gustu najmłodszemu przedstawicielowi familii, Jonathanowi i jego siostrze. Przyjmując Paddingtona pod swój dach Brownowie nie mieli jednak pojęcia, że uroczy zwierzak przysporzy im mnóstwa kłopotów i przygód. (opis udostępniony przez kino)
godz: 13.00 17.00 21.00   Napisy (PL)

Piramida

The Pyramid

Reżyseria: Gregory Levasseur

Występują: Ashley Hinshaw, Denis O'Hare, James Buckley, Christa Nicola, Amir K, Faycal Attougui, Philip Shelley, Ait Hamou Amine

Kraj: USA

Rok: 2014, Czas: 99 min

Gatunek: Horror

Horror w reżyserii Gregory’ego Levasseura, współautora scenariuszy filmów 'Lustra' i 'Wzgórza mają oczy'. Grupa egiptologów odkrywa piramidę zakopaną w piaskach pustyni. Badając jej wnętrze gubią się w labiryncie podziemnych korytarzy i odkrywają, że w piramidzie kryją się niesamowite istoty, które zaczynają na nich polować. (opis dystrybutora)
godz: 10.30Filmowy Poranek ze Scooby-Doo   Dubbing (PL)

Scooby-Doo i brygada detektywów   część 15

Scooby-Doo! Mystery Incorporated

Reżyseria: 

Występują: 

Kraj: USA

Rok: 2010, Czas: 22 min

Wiek: b.o.

Gatunek: Animacja, Dla dzieci

Tajemnicza Spółka, czyli Fred, Daphne, Velma, Kudłaty i Scooby wplątują się w kolejną niezwykłą przygodę. Przyjaciele odnajdują liczne podpowiedzi mające pomóc im w rozwiązaniu zagadki ich rodzinnego, tajemniczego Kryształowego Zdroju. (opis udostępniony przez kino)
godz: 11.30 14.30 17.30 20.30   Premiera   Napisy (PL)

System (Child 44)

Child 44

Reżyseria: Daniel Espinosa

Występują: Tom Hardy, Gary Oldman, Noomi Rapace, Joel Kinnaman, Paddy Considine, Jason Clarke

Kraj: USA

Rok: 2015, Czas: 137 min

Gatunek: Dramat, Thriller

Dystrybucja:
Monolith Films

Stalinowska Rosja. Lew Stiepanowicz Demidow (Tom Hardy) to młody funkcjonariusz Ministerstwa Bezpieczeństwa Państwowego sprawnie pnący się po szczeblach kariery. Jest posłusznym sługą systemu, jednak pewnego dnia jego wiara w ideały Partii zostaje zachwiana. Przełożeni każą mu zatuszować sprawę okrutnego morderstwa czteroletniego chłopca. Gdy zaczynają ginąć kolejne dzieci, narażając się na gniew zwierzchników, Demidow rozpoczyna śledztwo na własną rękę. (opis dystrybutora)
godz: 18.00   Napisy (PL)

Szybcy i wściekli 7

Furious 7

Reżyseria: James Wan

Występują: Vin Diesel, Paul Walker, Dwayne Johnson, Jason Statham, Dwayne Johnson, Michelle Rodriguez, Jordana Brewster

Kraj: Japonia, USA

Rok: 2015, Czas: 140 min

Gatunek: Akcja

Dystrybucja:
United International Pictures

Tej prędkości, tej wściekłości nigdy dość! Dominic Toretto, Brian O’Conner, Letty Ortiz i inni szybcy i wściekli wracają na ekrany kin. Za każdym razem twórcy filmu starają się przebić efekty poprzedniej części, tak będzie i tym razem - zwłaszcza że motywem przewodnim filmu będzie zemsta. Tyle że ta nie będzie słodka, a wyrafinowana, brutalna i skuteczna - Ian Shaw planuje pomścić śmierć brata - Owena. (opis udostępniony przez kino)
godz: 13.00 17.15   Napisy (PL)

THE DUFF [#ta brzydka i gruba]

The DUFF

Reżyseria: Ari Sandel

Występują: Mae Whitman, Robbie Amell, Bella Thorne, Bianca A. Santos, Skyler Samuels

Kraj: USA

Rok: 2015, Czas: 101 min

Gatunek: Komedia

Dystrybucja:
Best Film

Bianka jest pewną siebie licealną luzarą, dopóki nie dowiaduje się, że jest też… the DUFF (Designated Ugly Fat Friend), czyli #tąbrzydkąigrubą. Jej 'przyjaciółki' potrzebują kogoś takiego, żeby na jego tle wypadać lepiej, a ci, którzy chcą do nich dotrzeć - żeby mieć punkt zaczepienia. Rzecz w tym, że ona wcale nie ma na to ochoty. Brutalnie uświadomiona przez Wesleya postanawia rozprawić się ze szkolną rzeczywistością. Zanim jednak uda jej się przekonać świat, że jest pełnowartościową i do tego atrakcyjną Bianką, będzie musiała zejść na samo dno youtubowego upokorzenia i facebookowego niebytu, oraz przełknąć gorzkie rozczarowanie po ulokowaniu uczuć w niewłaściwym adresacie. Cała nadzieja w tym, że niezależnie od tego, jak wyglądasz, zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie Twoim DUFF. (opis udostępniony przez kino)
godz: 19.30   Napisy (PL)

Uprowadzona 3

Taken 3

Reżyseria: Olivier Megaton

Występują: Liam Neeson, Forest Whitaker, Maggie Grace, Famke Janssen, Dougray Scott, Sam Spruell, Leland Orser, Jon Gries

Kraj: Francja

Rok: 2015, Czas: 100 min

Gatunek: Sensacyjny

Dystrybucja:
Monolith Films

Bryana Millsa nikomu przedstawiać nie trzeba. Od lat oczyszcza świat z najbardziej zwyrodniałych szumowin. Przestępcy już kilka razy próbowali go za to ukarać i za każdym razem przypłacali to życiem. Tym razem zaatakują wyjątkowo boleśnie. Gdy jego ukochana żona zostanie zamordowana, a podejrzenie padnie na niego, Bryan znów będzie musiał zrobić użytek ze „swych wyjątkowych umiejętności”, by dorwać winnych, oczyścić się z zarzutów i przede wszystkim ochronić najdroższą córkę. Jednak tym razem wróg okaże się wyjątkowy. Co zrobisz, by ocalić, to co najcenniejsze? (opis dystrybutora)
godz: 21.15   Napisy (PL)

Ze wszystkich sił

De toutes nos forces

Reżyseria: Nils Tavernier

Występują: Jacques Gamblin, Alexandra Lamy, Fabien Heraud, Sophie de Furst, Pablo Pauly, Xavier Mathieu, Christelle Cornil, Fred Epaud

Kraj: Belgia, Francja

Rok: 2013, Czas: 96 min

Gatunek: Dramat obyczajowy

Dystrybucja:
Next Film

Julien, jak wszystkie nastolatki, marzy o przygodach i mocnych wrażeniach, które dla osoby niepełnosprawnej są trudne do realizacji. By osiągnąć swój cel, osiemnastolatek namawia swego ojca do wspólnego startu w triatlonie IRONMAN w Nicei. Jedna z najtrudniejszych konkurencji sportowych, na nowo zbliża rozpadającą się pod ciężarem kalectwa syna, rodzinę. Wspierani przez najbliższych oraz grono przyjaciół ojciec i syn podejmują niewiarygodnie trudne wyzwanie. (opis dystrybutora)
Kino Kino 5D Extreme ul.Aleja Bohaterów Warszawy 42/43 tel:91 4849999 Nagłośnienie Dolby Surround System Miejsca parkingowe
26.04.2015 Niedziela
Brak seansów
Kino Kino Obserwatorium ul.Al. Wojska Polskiego 90 tel:91 4236901 Nagłośnienie Dolby Surround System
26.04.2015 Niedziela
Brak seansów
Kino Klub Delta ul.Racławicka 10 tel:91 4647923 Miejsca parkingowe
26.04.2015 Niedziela
Brak seansów
Kino Multikino ul.Wyzwolenia 18-20 tel:91 8864810 Nagłośnienie Dolby Surround System Miejsca parkingowe Ułatwienia dla niepełnosprawnych
26.04.2015 Niedziela
godz: 12.15

Baranek Shaun

Shaun the Sheep

Reżyseria: Mark Burton, Richard Starzack

Występują: 

Kraj: Francja, Wielka Brytania

Rok: 2015, Czas: 85 min

Wiek: b.o.

Gatunek: Animowany

Dystrybucja:
Monolith Films

Niepokorny, skory do pakowania się w tarapaty, baranek Shaun, wykorzystując nieobecność gospodarza, postawia wybrać się na wycieczkę do miasta. Nie do końca przemyślana wyprawa w towarzystwie psa Bitzera i innych przyjaciół z farmy obfitować będzie w różnego rodzaju przygody oraz niebezpieczeństwa czekające w metropolii na nieznające świata zwierzęta. (opis udostępniony przez kino)
godz: 15.10 17.20 19.30 21.40   Napisy (PL)

Chłopak z sąsiedztwa

The Boy Next Door

Reżyseria: Barbara Curry

Występują: Jennifer Lopez, Ryan Guzman, Ian Nelson, John Corbett, Kristin Chenoweth, Lexi Atkins, Hill Harper, Jack Wallace

Kraj: USA

Rok: 2015, Czas: 91 min

Gatunek: Thriller

Dystrybucja:
United International Pictures

Za jeden błąd możesz płacić do końca życia. Krótko po rozwodzie nauczycielka Claire Peterson (Jennifer Lopez) wdaje się w romans z nad wyraz dojrzałym nastolatkiem Noah (Ryan Guzman), który właśnie wprowadza się do domu obok. Kiedy uświadamia sobie, że to, co robi jest złe i zrywa romans, jest już za późno. Chłopak nie przyjmuje odmowy. Nakręca się spirala terroru. Socjopatyczny Noah, jak się okazuje, ma za sobą trudną przeszłość. Wszelkimi sposobami osacza Peterson, próbując zrujnować jej karierę zawodową, „zaprzyjaźniając się” z jej synem, by w końcu zapisać na zajęcia, które prowadzi. (opis dystrybutora)
godz: 10.30 11.30 12.50 15.10 16.45   Dubbing (PL)   Seans 2D

Dom

Home

Reżyseria: Tim Johnson

Występują: Polski dubbing: Przemysław Stippa, Monika Dryl, Mariusz Czajka, Anna Gajewska, Krzysztof Pluskota

Kraj: USA

Rok: 2015, Czas: 94 min

Wiek: b.o.

Gatunek: Animowany, Sci-Fi, Przygodowy

Dystrybucja:
Imperial - Cinepix

Komedia animowana w polskiej wersji językowej zrealizowana w studio Dreamworks Animation, w którym powstały takie przeboje, jak 'Shrek' i 'Madagaskar'. Ekscentryczny przybysz z kosmosu, który doprowadza wszystkich do szału swym wiecznym optymizmem, musi uciekać przed ścigającymi go przedstawicielami swej własnej rasy i ukrywa się na Ziemi. Tu zaprzyjaźnia się z wyjątkowo upartą kilkunastoletnią dziewczyną i wspólnie z nią musi ocalić naszą planetę przed kosmiczną inwazją. (opis dystrybutora)
godz: 13.45   Dubbing (PL)   Seans 3D

Dom

Home

Reżyseria: Tim Johnson

Występują: Polski dubbing: Przemysław Stippa, Monika Dryl, Mariusz Czajka, Anna Gajewska, Krzysztof Pluskota

Kraj: USA

Rok: 2015, Czas: 94 min

Wiek: b.o.

Gatunek: Animowany, Sci-Fi, Przygodowy

Dystrybucja:
Imperial - Cinepix

Komedia animowana w polskiej wersji językowej zrealizowana w studio Dreamworks Animation, w którym powstały takie przeboje, jak 'Shrek' i 'Madagaskar'. Ekscentryczny przybysz z kosmosu, który doprowadza wszystkich do szału swym wiecznym optymizmem, musi uciekać przed ścigającymi go przedstawicielami swej własnej rasy i ukrywa się na Ziemi. Tu zaprzyjaźnia się z wyjątkowo upartą kilkunastoletnią dziewczyną i wspólnie z nią musi ocalić naszą planetę przed kosmiczną inwazją. (opis dystrybutora)
godz: 10.15   Dubbing (PL)   Seans 2D

Fru!

Yellowbird

Reżyseria: Christian De Vita

Występują: Polski dubbing: Paweł Domagała, Anna Cieślak, Elżbieta Jeżewska, Katarzyna Kwiatkowska, Cezary Morawski, Wojciech Machnicki, Paweł Szczesny, Jarosław Boberek

Kraj: Belgia, Francja

Rok: 2014, Czas: 90 min

Wiek: b.o.

Gatunek: Animowany, Komedia, Przygodowy

Dystrybucja:
Kino Świat

Ptaszek, który nigdy wcześniej nie wychylił dzioba poza rodzinne gniazdo, zostaje przez pomyłkę przewodnikiem stada i ma poprowadzić grupę skrzydlaków do ciepłych krajów. Problem w tym, że nieborak nie ma zielonego pojęcia, gdzie leży Afryka. Jednak za sprawą nowych pierzastych przyjaciół i sympatycznej biedronki, która ma trochę nierówno pod kropkami, mały bohater pokaże wszystkim, gdzie ptaki zimują! (opis udostępniony przez kino)
godz: 10.00 12.30   Dubbing (PL)

Kopciuszek

Cinderella

Reżyseria: Kenneth Branagh

Występują: Lily James, Cate Blanchett, Richard Madden, Stellan Skarsgard, Holliday Grainger, Derek Jacobi, Helena Bonham Carter, Hayley Atwell

Kraj: USA

Rok: 2015, Czas: 113 min

Gatunek: Familijny, Fantasy, Romans

Dystrybucja:
Disney

W 'Kopciuszku' poznajemy losy młodej Elli, córki kupca, który po śmierci jej matki ponownie się żeni. Chcąc wesprzeć kochającego ojca, dziewczyna z radością przyjmuje pod dach rodzinnego domu macochę i jej córki: Anastazję i Gryzeldę. Jednak kiedy ojciec niespodziewanie umiera, Ella jest zdana na łaskę i niełaskę zazdrosnej i bezwzględnej nowej rodziny. Ostatecznie zostaje zdegradowana do roli służącej, wiecznie umorusanej i pogardliwie zwanej Kopciuszkiem. W tej sytuacji bez wątpienia mogłaby stracić nadzieję na poprawę swego losu. Jednak pomimo doświadczanego okrucieństwa postanawia pozostać wierna słowom swojej umierającej matki i 'być odważną i dobrą'. (opis udostępniony przez kino)
godz: 13.50 16.30 19.10 21.45   Napisy (PL)

Nocny pościg

Run All Night

Reżyseria: Jaume Collet-Serra

Występują: Liam Neeson, Ed Harris, Joel Kinnaman, Common, Boyd Holbrook

Kraj: USA

Rok: 2015, Czas: 114 min

Gatunek: Dramat, Kryminał

Dystrybucja:
Warner Bros.

W życiu brooklińskiego gangstera i niezawodnego płatnego zabójcy Jimmy’ego Conlona (Neeson), niegdyś znanego jako Grabarz, bywało już lepiej. 55-letniego gangstera, starego przyjaciela bossa mafii Shawna Maguire’a (Harris), prześladują nie tylko grzechy przeszłości, lecz także zawzięty detektyw, który przez ostatnie 30 lat nieustannie depcze mu po piętach. Wydaje się, że tylko whisky może ukoić jego nerwy. Gdy jednak jego dawno niewidziany syn Mike (Kinnaman) staje się celem, Jimmy musi dokonać wyboru pomiędzy swoją przestępczą rodziną, a synem, którego porzucił wiele lat temu. Mike musi uciekać. Jedynym sposobem, w jaki Jimmy może odpokutować za błędy przeszłości, może okazać się uchronienie syna przed losem, jaki według Jimmy’ego jest pisany jemu samemu - znalezienie się po złej stronie lufy pistoletu. Jimmy nie ma dokąd uciec, a w ciągu jednej nocy musi podjąć decyzję, komu jest winien lojalność. (opis udostępniony przez kino)
godz: 13.00   Napisy (PL)

Oculus

Reżyseria: Mike Flanagan

Występują: Karen Gillan, Brenton Thwaites, Katee Sackhoff, Rory Cochrane, Annalise Basso, Garrett Ryan, James Lafferty

Kraj: USA

Rok: 2013, Czas: 103 min

Gatunek: Horror

Dystrybucja:
Vue Movie Distribution

Rodzeństwo spotyka się po latach od strasznej śmierci rodziców. Dziewczyna jest przekonana, że za traumatyczne wydarzenia w ich życiu odpowiada demoniczne lustro, które wisiało kiedyś w gabinecie ojca. Namawia brata, żeby to sprawdzić. Kiedy zamykają się w domu ze złowrogim lustrem, „koszmar nie ustępuje ani na chwilę” (Bloody Disgusting). Opanowane przez złego ducha lustro igra z ich umysłami wciągając widzów w przerażającą historię. „Mrożąca krew w żyłach atmosfera” (The Guardian) sprawia, że gdy dwójka bohaterów poddaje się manipulacjom demonicznego oculusa, także widzowie stają się jego ofiarami. (opis dystrybutora)
godz: 15.30 17.40 19.50 22.00   Napisy (PL)

Piramida

The Pyramid

Reżyseria: Gregory Levasseur

Występują: Ashley Hinshaw, Denis O'Hare, James Buckley, Christa Nicola, Amir K, Faycal Attougui, Philip Shelley, Ait Hamou Amine

Kraj: USA

Rok: 2014, Czas: 99 min

Gatunek: Horror

Horror w reżyserii Gregory’ego Levasseura, współautora scenariuszy filmów 'Lustra' i 'Wzgórza mają oczy'. Grupa egiptologów odkrywa piramidę zakopaną w piaskach pustyni. Badając jej wnętrze gubią się w labiryncie podziemnych korytarzy i odkrywają, że w piramidzie kryją się niesamowite istoty, które zaczynają na nich polować. (opis dystrybutora)
godz: 20.00   Napisy (PL)

Snajper

American Sniper

Reżyseria: Clint Eastwood

Występują: Bradley Cooper, Sienna Miller, Luke Grimes, Jake McDorman, Cory Hardrict, Kevin Lacz, Navid Negahban

Kraj: USA

Rok: 2014, Czas: 134 min

Gatunek: Biograficzny, Akcja

Dystrybucja:
Warner Bros.

Żołnierz oddziału SEAL Marynarki Wojennej Stanów Zjednoczonych Chris Kyle zostaje wysłany do Iraku w jednym celu - ma chronić innych uczestników misji. Dzięki niezwykle celnym strzałom ratuje życie wielu żołnierzom na polu walki, a w miarę jak wieści o jego odwadze zataczają coraz szersze kręgi, zyskuje przydomek „Legenda”. Jego sława dociera również za linię wroga. Pozbycie się Kyle’a staje się najważniejszym celem rebeliantów, którzy wyznaczają nagrodę za jego głowę. Jednocześnie żołnierz toczy innego rodzaju bitwę - na własnym, rodzinnym froncie. Choć przebywa na drugim końcu świata, stara się być dobrym mężem i ojcem. Mimo zagrożeń i dotkliwej rozłąki z rodziną Chris służy w Iraku cztery kolejne zmiany, stając się uosobieniem dewizy żołnierzy z oddziału SEAL: „Nie zostawiamy nikogo”. Po powrocie do dzieci i żony, Tayi (Sienna Miller), przekonuje się jednak, że nie potrafi zapomnieć o wojnie. (opis dystrybutora)
godz: 11.15 14.15 17.15 20.15   Premiera   Napisy (PL)

System (Child 44)

Child 44

Reżyseria: Daniel Espinosa

Występują: Tom Hardy, Gary Oldman, Noomi Rapace, Joel Kinnaman, Paddy Considine, Jason Clarke

Kraj: USA

Rok: 2015, Czas: 137 min

Gatunek: Dramat, Thriller

Dystrybucja:
Monolith Films

Stalinowska Rosja. Lew Stiepanowicz Demidow (Tom Hardy) to młody funkcjonariusz Ministerstwa Bezpieczeństwa Państwowego sprawnie pnący się po szczeblach kariery. Jest posłusznym sługą systemu, jednak pewnego dnia jego wiara w ideały Partii zostaje zachwiana. Przełożeni każą mu zatuszować sprawę okrutnego morderstwa czteroletniego chłopca. Gdy zaczynają ginąć kolejne dzieci, narażając się na gniew zwierzchników, Demidow rozpoczyna śledztwo na własną rękę. (opis dystrybutora)
godz: 10.00 11.30 14.30 16.00 17.30 19.00 20.30 22.00   Napisy (PL)

Szybcy i wściekli 7

Furious 7

Reżyseria: James Wan

Występują: Vin Diesel, Paul Walker, Dwayne Johnson, Jason Statham, Dwayne Johnson, Michelle Rodriguez, Jordana Brewster

Kraj: Japonia, USA

Rok: 2015, Czas: 140 min

Gatunek: Akcja

Dystrybucja:
United International Pictures

Tej prędkości, tej wściekłości nigdy dość! Dominic Toretto, Brian O’Conner, Letty Ortiz i inni szybcy i wściekli wracają na ekrany kin. Za każdym razem twórcy filmu starają się przebić efekty poprzedniej części, tak będzie i tym razem - zwłaszcza że motywem przewodnim filmu będzie zemsta. Tyle że ta nie będzie słodka, a wyrafinowana, brutalna i skuteczna - Ian Shaw planuje pomścić śmierć brata - Owena. (opis udostępniony przez kino)
godz: 12.30 15.00 17.30   Napisy (PL)

THE DUFF [#ta brzydka i gruba]

The DUFF

Reżyseria: Ari Sandel

Występują: Mae Whitman, Robbie Amell, Bella Thorne, Bianca A. Santos, Skyler Samuels

Kraj: USA

Rok: 2015, Czas: 101 min

Gatunek: Komedia

Dystrybucja:
Best Film

Bianka jest pewną siebie licealną luzarą, dopóki nie dowiaduje się, że jest też… the DUFF (Designated Ugly Fat Friend), czyli #tąbrzydkąigrubą. Jej 'przyjaciółki' potrzebują kogoś takiego, żeby na jego tle wypadać lepiej, a ci, którzy chcą do nich dotrzeć - żeby mieć punkt zaczepienia. Rzecz w tym, że ona wcale nie ma na to ochoty. Brutalnie uświadomiona przez Wesleya postanawia rozprawić się ze szkolną rzeczywistością. Zanim jednak uda jej się przekonać świat, że jest pełnowartościową i do tego atrakcyjną Bianką, będzie musiała zejść na samo dno youtubowego upokorzenia i facebookowego niebytu, oraz przełknąć gorzkie rozczarowanie po ulokowaniu uczuć w niewłaściwym adresacie. Cała nadzieja w tym, że niezależnie od tego, jak wyglądasz, zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie Twoim DUFF. (opis udostępniony przez kino)
godz: 20.30   Napisy (PL)

Za jakie grzechy, dobry Boże?

Qu'est-ce qu'on a fait au Bon Dieu?

Reżyseria: Philippe de Chauveron

Występują: Christian Clavier, Chantal Lauby, Ary Abittan, Medi Sadoun, Frederic Chau, Noom Diawara, Frederique Bel, Julia Piaton, Emilie Caen, Elodie Fontan

Kraj: Francja

Rok: 2014, Czas: 97 min

Gatunek: Komedia

Dystrybucja:
Gutek Film

Największy francuski przebój tego roku: 12 milionów widzów nad Sekwaną i kolejne miliony w reszcie Europy! A sale kinowe pękają w szwach i zanoszą się śmiechem. O co chodzi? O cztery piękne córki na wydaniu i jedno marzenie ich poukładanych, konserwatywnych rodziców - żeby dobrze wyszły za mąż. Ale co zrobić, gdy czterech zakochanych mężczyzn to Żyd, Arab, Chińczyk i wesoły chłopak z serca Czarnej Afryki? Każdy z nich pochodzi z innej kultury, ma swoje obyczaje, wierzenia, religię. Jak nie zwariować, próbując wszystkich pogodzić ze sobą? Czy to wszystko może skończyć się na ślubnym kobiercu, czy raczej wywoła totalną wojnę domową? (opis dystrybutora)
godz: 19.00 21.45   Premiera   Napisy (PL)

Zabójcy bażantów

Fasandræberne

Reżyseria: Mikkel Norgaard

Występują: Nikolaj Lie Kaas, Fares Fares, Pilou Asbaek, David Dencik, Danica Curcic

Kraj: Dania

Rok: 2014, Czas: 119 min

Gatunek: Kryminał, Thriller

Dystrybucja:
Kino Świat

Detektywi z Departamentu Q - zajmującego się nierozwiązanymi i przeterminowanymi sprawami - próbują rozwikłać makabryczną zbrodnię sprzed lat. Choć rzekomy zabójca od prawie dwóch dekad siedzi za kratkami, na policję zgłasza się świadek, który rzuca nowe światło na dawno zamkniętą sprawę. Podejrzani - byli uczniowie prestiżowej szkoły z internatem - aktualnie należą do elity duńskiego społeczeństwa. Detektyw Carl Morck i jego asystent Assad muszą rozwikłać zagadkę i znaleźć sposób na pociągnięcie do odpowiedzialności prawdziwych morderców. Czy pomoże im w tym bezdomna Kimmie, niegdyś uczennica tej samej ekskluzywnej szkoły, która była zamieszana w tajemnicze wydarzenia sprzed lat? (opis dystrybutora)
godz: 10.00 14.30   Napisy (PL)

Ze wszystkich sił

De toutes nos forces

Reżyseria: Nils Tavernier

Występują: Jacques Gamblin, Alexandra Lamy, Fabien Heraud, Sophie de Furst, Pablo Pauly, Xavier Mathieu, Christelle Cornil, Fred Epaud

Kraj: Belgia, Francja

Rok: 2013, Czas: 96 min

Gatunek: Dramat obyczajowy

Dystrybucja:
Next Film

Julien, jak wszystkie nastolatki, marzy o przygodach i mocnych wrażeniach, które dla osoby niepełnosprawnej są trudne do realizacji. By osiągnąć swój cel, osiemnastolatek namawia swego ojca do wspólnego startu w triatlonie IRONMAN w Nicei. Jedna z najtrudniejszych konkurencji sportowych, na nowo zbliża rozpadającą się pod ciężarem kalectwa syna, rodzinę. Wspierani przez najbliższych oraz grono przyjaciół ojciec i syn podejmują niewiarygodnie trudne wyzwanie. (opis dystrybutora)
godz: 18.00

Ziarno prawdy

Reżyseria: Borys Lankosz

Występują: Robert Więckiewicz, Jerzy Trela, Magdalena Walach, Aleksandra Hamkało, Krzysztof Pieczyński, Andrzej Zieliński, Zohar Strauss

Kraj: Polska

Rok: 2014, Czas: 112 min

Gatunek: Kryminał, Thriller

Dystrybucja:
Next Film

W Sandomierzu zostaje popełniona straszliwa zbrodnia. Ciało zamordowanej kobiety, powszechnie lubianej działaczki społecznej, zostaje podrzucone nagie w miejscu publicznym. Sposób w jaki pozbawiono ją życia przywodzi na myśl mord rytualny. Lokalni stróże prawa pod wodzą niedawnego gwiazdora stołecznej prokuratury, Teodora Szackiego, będą musieli nie tylko rozwiązać zagadkę kryminalną, ale także stawić czoło rozhisteryzowanej opinii publicznej. Ziarno prawdy ma w sobie wszystko, co interesuje mnie w kinie: ważny temat, wciągającą intrygę, świetnego, nietuzinkowego bohatera i kapitalną konstrukcję - mówi reżyser filmu, Borys Lankosz. (opis dystrybutora)
Kino Pionier 1909 ul.Al. Wojska Polskiego 2 tel:91 4347702 Nagłośnienie Dolby Surround System
26.04.2015 Niedziela
godz: 17.5010. Festiwal Filmów Afrykańskich - Afrykamera 2015   Napisy (PL)

Bastardo   sala Kiniarnia

Reżyseria: Nejib Belkadhi

Występują: Chedly Arfaoui, Lasaad Ben Abdallah, Abdel Moneem Chouayat, Taoufik El Bahri, Issa Harath, Lobna Noomene

Kraj: Francja, Tunezja, Katar

Rok: 2013, Czas: 106 min

Gatunek: Dramat

Bastardo to filmowa przypowieść o władzy, zainspirowana doświadczeniami z reżimem Ben Ali'ego. Władza w tej historii nie jest jednak wyborem, a jedynie ślepym losem, który korumpuje i przemienia. Belkadhi, jeden z innowatorskich głosów nowego pokolenia, prowadzi jednak swoją opowieść z lekką swadą, wplatając w nią liczne motywy komediowe i baśniowe, tym samym tworząc film niezwykle przystępny i bezwzględnie angażujący. (opis udostępniony przez kino)
godz: 14.30

Body/Ciało

Reżyseria: Małgorzata Szumowska

Występują: Janusz Gajos, Maja Ostaszewska, Justyna Suwała, Tomasz Ziętek, Adam Woronowicz, Ewa Dałkowska, Władysław Kowalski, Małgorzata Hajewska-Krzysztofik

Kraj: Polska

Rok: 2015, Czas: 90 min

Gatunek: Dramat

Dystrybucja:
Kino Świat

Cyniczny prokurator (Janusz Gajos) i jego cierpiąca na anoreksję córka (Justyna Suwała) próbują, każde na swój sposób, odnaleźć się po tragicznej śmierci najbliższej osoby. Gdy pewnego dnia terapeutka dziewczyny - Anna (Maja Ostaszewska) oznajmi im, że zmarła skontaktowała się z nią z zaświatów i ma dla nich wiadomość, będą zmuszeni zweryfikować swoje poglądy na życie i na śmierć. (opis dystrybutora)
godz: 20.20   Napisy (PL)

Dzikie historie

Relatos salvajes

Reżyseria: Damian Szifron

Występują: Ricardo Darin, Leonardo Sbaraglia, Erica Rivas, Nancy Duplaa, Julieta Zylberberg, Oscar Martinez, Rita Cortese, Maria Onetto

Kraj: Argentyna, Hiszpania

Rok: 2014, Czas: 122 min

Gatunek: Komedia, Thriller, Akcja

Dystrybucja:
Gutek Film

Społeczne nierówności, poczucie niesprawiedliwości i ciągłe wyzwania, które stawia współczesny świat - to wszystko u wielu ludzi wywołuje stres i depresję. Nic dziwnego, że niektórym zdarza się eksplodować. To właśnie o nich jest film Szifróna, pokazujący, jak cienka granica oddziela cywilizowany bunt od szaleństwa. Dzikie historie to opowieść o ludziach w chwilach słabości, o nerwowych załamaniach, momentach kryzysu i zemście. Pasażerowie samolotu w obliczu katastrofy odkrywają, że na pokładzie nie znaleźli się przez przypadek. Zwyczajna podróż samochodem zamienia się w makabryczny pościg. Niespodziewany powrót oprawcy z przeszłości daje okazję do wyrównania krzywd. Tragiczny błąd dziecka zmusza rodziców do ratowania go przed karą. Bezsilność wobec urzędniczego absurdu wywołuje zaskakującą reakcję. Zdradzona panna młoda na weselu postanawia zemścić się na swoim mężu. Dzikie historie to brawurowa komedia z dużą dawką czarnego humoru i społecznej refleksji. (opis udostępniony przez kino)
godz: 12.50   Dubbing (PL)   Seans 2D

Fru!

Yellowbird

Reżyseria: Christian De Vita

Występują: Polski dubbing: Paweł Domagała, Anna Cieślak, Elżbieta Jeżewska, Katarzyna Kwiatkowska, Cezary Morawski, Wojciech Machnicki, Paweł Szczesny, Jarosław Boberek

Kraj: Belgia, Francja

Rok: 2014, Czas: 90 min

Wiek: b.o.

Gatunek: Animowany, Komedia, Przygodowy

Dystrybucja:
Kino Świat

Ptaszek, który nigdy wcześniej nie wychylił dzioba poza rodzinne gniazdo, zostaje przez pomyłkę przewodnikiem stada i ma poprowadzić grupę skrzydlaków do ciepłych krajów. Problem w tym, że nieborak nie ma zielonego pojęcia, gdzie leży Afryka. Jednak za sprawą nowych pierzastych przyjaciół i sympatycznej biedronki, która ma trochę nierówno pod kropkami, mały bohater pokaże wszystkim, gdzie ptaki zimują! (opis udostępniony przez kino)
godz: 16.10   Premiera   Napisy (PL)

Klub dla wybrańców

The Riot Club

Reżyseria: Lone Scherfig

Występują: Sam Claflin, Max Irons, Douglas Booth, Holliday Grainger, Freddie Fox, Jessica Brown Findlay, Ben Schnetzer, Tom Hollander

Kraj: Wielka Brytania

Rok: 2014, Czas: 106 min

Gatunek: Dramat

Dystrybucja:
Kino Świat

Adaptacja błyskotliwej i popularnej sztuki Laury Wade o tym samym tytule. Miles (Irons) i Alistair (Claflin), studenci pierwszego roku Uniwersytetu Oksfordzkiego, dołączają do prestiżowego The Riot Club, chcąc za wszelką cenę zyskać akceptację jego pozostałych członków. Akcja filmu toczy się w ciągu jednego wieczoru, podczas którego bohaterowie mogą zyskać upragniony szacunek lub całkowicie stracić reputację. Zabłyśnięcie w towarzystwie warte jest każdej ceny i każdego postępku. (opis dystrybutora)
godz: 20.3010. Festiwal Filmów Afrykańskich - Afrykamera 2015   Napisy (PL)

Nieposzlakowana opinia   sala Kiniarnia

Of good report

Reżyseria: Jahmil X. T. Qubeka

Występują: Mothusi Magano, Petronella Tshuma, Phoenix Mabote, Tshamano Sebe, Tina Jaxa

Kraj: RPA

Rok: 2013, Czas: 109 min

Gatunek: Dramat, Thriller

Introwertyczny nauczyciel angielskiego Parker Sithole, pasjonat literatury, przybywa do małego miasteczka przy granicy z Zimbabwe. Jako człowiek cieszący się nieposzlakowaną opinią, ma objąć posadę w szkole średniej. Już pierwszego dnia w lokalnym barze spotyka młodą kobietę, w której zakochuje się od pierwszego wejrzenia. Nazajutrz dziewczyna wkracza do jego klasy - nowa miłość okazuje się owocem zakazanym. Tym niemniej Parker nie potrafi pozbyć się miłosnej obsesji, oczekując odwzajemnienia uczuć. Zakazana miłość nauczyciela angielskiego i uczennicy to koniec niewinności dla obojga... Qubeka, niezwykle ceniony reżyser młodego pokolenia, powraca z kolejnym filmem, zakorzenionym w tradycji kina noir. Ten znakomicie zrealizowany thriller pełen subtelnego czarnego humoru inspiruje się wczesnymi dziełami braci Coen oraz twórczością Alfreda Hitchcocka, pozostaje przy tym filmem specyficznie afrykańskim i wyróżnia się wyrazistym własnym językiem filmowym. Niezwykłym atutem Nieposzlakowanej opinii jest odtwórca głównej roli Mothusi Magano, który przekonująco zagrał postać nauczyciela angielskiego, bez wypowiedzenia ani jednego słowa. (opis udostępniony przez kino)
godz: 14.00   Premiera   Napisy (PL)

Wędrówka na Zachód   sala Kiniarnia

Xi You

Reżyseria: Ming-liang Tsai

Występują: 

Kraj: Francja, Tajwan

Rok: 2014, Czas: 56 min

Gatunek: Dokumentalny

Dystrybucja:
Gutek Film

Drobinki kurzu, wirujące w świetle słonecznym. Gwar ruchliwej ulicy. Szum morskich fal. Człowiek, który na coś czeka, samotnie paląc papierosa w pokoju. Dziecko, które - czymś zaintrygowane - zatrzymuje się na schodach w podziemnym przejściu. Mnich pogrążony w medytacji, idący przez miasto. Wszystko to dzieje się jednocześnie i obok siebie. Tylko od nas zależy, jak głęboko się zanurzymy w otaczającej nas rzeczywistości. (opis dystrybutora)
godz: 18.05   Premiera   Napisy (PL)

Zabójcy bażantów

Fasandræberne

Reżyseria: Mikkel Norgaard

Występują: Nikolaj Lie Kaas, Fares Fares, Pilou Asbaek, David Dencik, Danica Curcic

Kraj: Dania

Rok: 2014, Czas: 119 min

Gatunek: Kryminał, Thriller

Dystrybucja:
Kino Świat

Detektywi z Departamentu Q - zajmującego się nierozwiązanymi i przeterminowanymi sprawami - próbują rozwikłać makabryczną zbrodnię sprzed lat. Choć rzekomy zabójca od prawie dwóch dekad siedzi za kratkami, na policję zgłasza się świadek, który rzuca nowe światło na dawno zamkniętą sprawę. Podejrzani - byli uczniowie prestiżowej szkoły z internatem - aktualnie należą do elity duńskiego społeczeństwa. Detektyw Carl Morck i jego asystent Assad muszą rozwikłać zagadkę i znaleźć sposób na pociągnięcie do odpowiedzialności prawdziwych morderców. Czy pomoże im w tym bezdomna Kimmie, niegdyś uczennica tej samej ekskluzywnej szkoły, która była zamieszana w tajemnicze wydarzenia sprzed lat? (opis dystrybutora)
Kino Zamek ul.Korsarzy 34 tel:91 4347392 Nagłośnienie Dolby Surround System Miejsca parkingowe
26.04.2015 Niedziela
godz: 15.30Kino Skandynawskie   Premiera   Napisy (PL)

Optymistki

Optimistene

Reżyseria: Gunhild Westhagen Magnom

Występują: Lillemor Berthelsen, Anne-Grethe Westhagen Magnor, Mary Holst Bremstad, Solveig Saetersdal, Eldbjorg Grottum, Birgit Myklebust, Irma Nordseth, Gerd Bergersen

Kraj: Norwegia

Rok: 2013, Czas: 90 min

Gatunek: Dokumentalny

Dystrybucja:
Spectator

Optymistki to niezwykła drużyna siatkarska! W jej skład wchodzą panie w wieku od 66 do 98 lat. Pomimo odbywanych co tydzień treningów, od trzydziestu lat nie zagrały żadnego meczu. Teraz to jest jednak ich cel! Dopracowują ostateczną strategię meczową, składającą się ze śmiechu, poczucia jedności i wyszydełkowanych kwiatów. Lecz kto będzie ich przeciwnikiem? Plotka niesie, że czeka ich drużyna szwedzkich przystojniaków! Towarzyszymy paniom zarówno na boisku, jak i poza nim, podczas bardzo poważnych, a zarazem przekomicznych przygotowań zawierających dosłownie wszystko: od intensywnych treningów, do szydełkowania w ramach 'team buildingu' - wprost do wielkiego finału. Wielu z nas boi się starości. Współczesnym wzorem ideału jest młodość. Te grające w 'siatkę' kobiety mogą zmienić nasze wyobrażenia i pozwolą zdać nam sobie sprawę, że tylko ci, którzy potrafią cieszyć się życiem na stare lata, są szczęściarzami. (opis dystrybutora)
godz: 19.35   Napisy (PL)

Selma

Reżyseria: Ava DuVernay

Występują: David Oyelowo, Tom Wilkinson, Carmen Ejogo, Giovanni Ribisi, Alessandro Nivola

Kraj: USA, Wielka Brytania

Rok: 2014, Czas: 127 min

Gatunek: Biograficzny, Thriller

Dystrybucja:
Kino Świat

Po odebraniu Pokojowej Nagrody Nobla, Martin Luther King (David Oyelowo) wraca do USA, gdzie czekają go nowe wyzwania. Jest rok 1965, a walka o prawa obywatelskie Afroamerykanów wchodzi w decydującą fazę. Z miasta Selma w kierunku Montgomery wyrusza marsz protestacyjny, brutalnie spacyfikowany przez siły porządkowe działające z polecenia słynącego z rasistowskich poglądów gubernatora George’a Wallace’a (Tim Roth). Jednak poruszająca relacja telewizyjna, pokazująca rozbicie pokojowej demonstracji, sprawia, że do Selmy z całego kraju ściągają ogromne rzesze ludzi o różnym kolorze skóry i wyznaniu. W stronę Montgomery kieruje się wielotysięczny tłum, któremu przewodzi sam King. Prezydent USA Lyndon Johnson (Tom Wilkinson), świadomy, że gubernator Wallace zrobi wszystko, by demonstranci nie zaznali spokoju, gorączkowo szuka rozwiązania, które pozwoli uniknąć rozlewu krwi i szeroko relacjonowanej przez media katastrofy wizerunkowej demokratycznej Ameryki. (opis dystrybutora)
godz: 17.30Kino Skandynawskie   Premiera   Napisy (PL)

Zabójcy bażantów

Fasandræberne

Reżyseria: Mikkel Norgaard

Występują: Nikolaj Lie Kaas, Fares Fares, Pilou Asbaek, David Dencik, Danica Curcic

Kraj: Dania

Rok: 2014, Czas: 119 min

Gatunek: Kryminał, Thriller

Dystrybucja:
Kino Świat

Detektywi z Departamentu Q - zajmującego się nierozwiązanymi i przeterminowanymi sprawami - próbują rozwikłać makabryczną zbrodnię sprzed lat. Choć rzekomy zabójca od prawie dwóch dekad siedzi za kratkami, na policję zgłasza się świadek, który rzuca nowe światło na dawno zamkniętą sprawę. Podejrzani - byli uczniowie prestiżowej szkoły z internatem - aktualnie należą do elity duńskiego społeczeństwa. Detektyw Carl Morck i jego asystent Assad muszą rozwikłać zagadkę i znaleźć sposób na pociągnięcie do odpowiedzialności prawdziwych morderców. Czy pomoże im w tym bezdomna Kimmie, niegdyś uczennica tej samej ekskluzywnej szkoły, która była zamieszana w tajemnicze wydarzenia sprzed lat? (opis dystrybutora)

 
 

 
 

Chcesz otrzymywać powiadomienia
o bieżących seansach filmowych?


Reklama
Reklama

| Serwis Ogłoszenia

| Serwis Katalog (firmy i opinie)

InterVista Sp. z o.o Szczecin ul. Żubrów 3, fax. +48 91 88 69 605, mail: poczta@infoludek.pl

Copyright © 1998-2015 InterVista Sp. z.o.o

stat4u